گالری طلا و جواهر

فروشگاه طلا و جواهر تانیا

فیلتر
نام دسته بندی
گردنبند طلا
گردنبند با زنجیر
گردنبند سنگی طلا
آويز بدون زنجير
طوق و چوكر
مجموعه گردنبندها
انگشتر طلا
ست حلقه طلا
انگشتر نامزدی
انگشتر سوليتر
انگشتر با مرواريد
انگشتر با نگين
انگشتر بدون نگين
مجموعه انگشتر ها
دستبند طلا
دستبند تمیمه طلا
النگوی طلا
دستبند زنجیری
دستبند کرواتی
دستبند سنگی طلا
مجموعه دستبندها
گوشواره طلا
گوشواره ي ميخی
گوشواره ی حلقه ای
گوشواره ي بخيه ای
گوشواره ي عصایی
گوشواره ی كليپسی
گوشواره ي فشرده
مجموعه گوشواره ها
نیم ست طلا
نیم ست با نگین
نیم ست بدون نگین
نيم ست مولتي كالر ( چند رنگ )
مجموعه نیم ست ها
سرویس طلا
پابند
پابند تمیمه طلا
پابند زنجيري طلا
مجموعه پابند های طلا
دکمه سردست
آویز ساعت
سنجاق سینه
نام رنگ ها
رزگلد
سفید
طلایی
رنج قیمت

انگشتر طلا

مدل انگشتر طلا با نگین عقیق مناسب برای چه افرادی است؟

زیورآلات طیف بسیار گسترده‌ای دارند که بتواند با سلیقه‌های مختلف سازگار باشد. سنگ‌ها و جواهرات متنوع با قیمت‌های مختلف در سراسر دنیا برای زیبایی بیشتر و استفاده افراد مختلف ارائه می‌شوند. فروشگاه طلا وجواهر تانیاگلد ازجمله مجموعه‌هایی است که انواع زیورآلات مثل گردنبند طلا، دستبند طلا ، انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق و ... را در طرح‌های مختلف به دست مشتریان خود می‌رساند. ازجمله خدمات برتر این مجموعه می‌توان به ثبت سفارش آنلاین و محاسبه قیمت‌ها با نرخ روز طلا اشاره نمود.

انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق طرح‌های مختلفی دارد که برای آقایان و بانوان مناسب بوده و فقط مختص افراد خاصی نیست. با اینکه استفاده از زیورآلات ارتباط مستقیم با سلیقه افراد دارد اما انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق جزو انتخاب‌های اکثر سلیقه‌هاست. آقایان و خانم‌ها در مناسبات مختلف می‌توانند از انواع مدل انگشتر طلا با سنگ عقیق استفاده نمایند. نگین عقیق جزو سنگ‌هایی است که علاوه بر قرار گرفتن بر روی انگشتر طلا بر روی زیورآلات بسیار دیگری از جنس‌های نقره، تیتانیوم، استیل، پلاتین و

... نیز قرار می‌گیرد.

رنگ‌های مختلف در مدل انگشتر طلا با نگین عقیق

انواع مختلف مدل انگشتر طلا با نگین عقیق می‌تواند رنگ‌های متنوعی داشته باشد. در واقع می‌توان گفت که انگشتر طلا با نگین عقیق محدود به یک رنگ خاص نمی‌شود. انواع سنگ عقیق که بر روی گردنبند طلا، انگشتر طلا و ... به کار می‌رود در سایزها و رنگ‌های مختلفی استفاده می‌شود. طیف رنگی برای انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق شامل تناژ رنگ قرمز، زرد، سفید، کبود یا خاکستری و سبز است. در انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق زرد قیمت‌ها پایین‌تر هستند زیرا معادن عقیق زرد رنگ نسبت به سایر رنگ‌ها موجودیت بیشتری دارد. اگر دو مدل انگشتر طلا که وزن طلای یکسانی دارند با نگین عقیق یکی دارای سنگ زرد و دیگری سنگ قرمز داشته باشند، مدلی که دارای سنگ با تناژ رنگی قرمز است گران‌تر به فروش می‌رسد. به‌طورکلی عقیق جزو سنگ‌های زینتی است که نسبت به سایر جواهرات قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری دارد.

راه‌های شناسایی سنگ عقیق

مطمئناً انواع زیادی از مدل انگشتر طلا با نگین عقیق، گردنبند طلا، گوشواره طلا با این سنگ و ... در مراکز مختلف را مشاهده کرده‌اید.  برای اینکه در زمان انتخاب بتوانید سنگ اصل عقیق را خریداری نمایید، چند مورد از راه‌های شناسایی را در این بخش بازگو می‌کنیم:

  • اشیای نوک‌تیز در سنگ انگشتر طلا با نگین عقیق فرو نمی‌روند و نمی‌تواند بر روی آن خط بیندازد.
  • گرفتن آتش فندک یا کبریت بر روی انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق، سنگ اصل عقیق را نمی‌سوزاند و از بین نمی‌برد.
  • زمانی که نگین عقیق را در مقابل نور مستقیم قرار دهید اشکال حباب‌دار یا شبیه کندوی زنبورعسل در آن مشاهده خواهید نمود.

خواص نگین عقیق

از خواص سنگ عقیق اصل می‌توان به منظم نمودن گردش خون، عملکرد حافظه، افزایش استقامت و بهبود در تمرکز کردن ذهن اشاره کرد. شاید دلیل اینکه بسیاری از افراد از انواع مدل انگشتر طلا با نگین عقیق استفاده می‌کنند این است که برای سلامتی در گردش خون می‌تواند مؤثر واقع شود.