گالری طلا و جواهر

فروشگاه طلا و جواهر تانیا

طلا ( گرم ) : 1,145,900 تومان
فیلتر
نام دسته بندی
گردنبند
گردنبند با زنجیر
گردنبند سنگی
آويز بدون زنجير
طوق و چوكر
انگشتر
ست حلقه
انگشتر نامزدی
انگشتر سوليتر
انگشتر با مرواريد
انگشتر با نگين
انگشتر بدون نگين
دستبند
دستبند تمیمه
النگوی طلا
دستبند زنجیری
دستبند کرواتی
دستبند سنگی
گوشواره
گوشواره ميخی
گوشواره حلقه ای
گوشواره بخيه ای
گوشواره عصایی
گوشواره كليپسی
گوشواره فشرده
نیم ست
نیم ست با نگین
نیم ست بدون نگین
نيم ست مولتي كالر ( چند رنگ )
سرویس
نام رنگ ها
رزگلد
سفید
طلایی
رنج قیمت

آويز بدون زنجير طلا

گردنبند طلا جز زیورآلات محبوب خانمها میباشد و تنوع در این محصول و وجود آویزهای طلا با طرح متنوع باعث شده به نیاز همه افراد و باهر سلیقه ای پاسخ داده شود.
آویزهای طلا در طرح ها و اندازه های مختلف طراحی و ساخته میشود. برخی گالریها نیز آویزهای مورد نظر مشتریان خود را به صورت سفارشی میسازند.این سفارشی سازی میتواند در انتخاب رنگ طلا، انتخاب نوع سنگ، مقدارطلای استفاده شده در آویز طلا و... باشد. گلدگالری تانیاگلد نیز این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا باتوجه به سلیقه خود زیورآلات مخصوص خود را سفارش دهند.
هر خانم شیک پوشی به راحتی میتواند با توجه به استایل خود در پوشش و موقعیت اجتماعی خود، بهترین خرید گردنبند طلا و آویز طلا را داشته باشد.

نکات مهم هنگام خرید آویز طلا

کیفیت محصول

طلا جز فلزات گرانها به شماره میرود و هنگام خرید باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید .خرید از فروشگاه های معتبر این اطمینان را به شما میدهد که جنس باکیفیت تهیه نموده اید. معمولا زیورآلات در عیارهای 18 و 24 عرضه میشوند که طلا با عیار 18 از کیفیت بهتری برخوردار است.

 

طرح آویز طلا

باتوجه به موقعیتهای مختلفی که در آن قرار میگیرید، باید از زیورآلات مناسب استفاده کنید مثل: مراسم ازدواج و جلسه های کاری و همچنین مراسم غیر رسمی نظیر: تولدها و مهمانی های دوستانه

 

وزن آویز و ضخامت زنجیر طلا

نکته بسیار مهم در انتخاب آویز طلا این است که با ضخامت زنجیر طلا متناسب باشد.زیرا اگر زنجیر نازک باشد و وزن آویز طلا سنگین باشد، احتمال پاره شدن زنجیر و در نهایت گم شدن زگردنبند طلا وجود دارد.

 

وجود سنگ و نگین

در برخی آویزهای طلا از سنگ و نگین استفاده شده است که هنگام خرید آنها باید از اتصال درست آنها اطمینان حاصل نمائید و به گونه ای نباشد که بعد از مدتی استفاده، از جای خود جدا شود. زیرا دراین صورت آویز شما هم جلوه زیبایی ندارد و هم درصورت مفقود شدن سنگ، مجبور به صرف هزینه مجدد جهت تهیه سنگ میباشید.
از طرفی دیگر آویزهای طلایی که در آنها از سنگ و نگین استفاده شده است از مبلغ بالاتری برخوردار هستند

 

انتخاب رنگ مناسب

هر شخصی باتوجه به رنگ پوست و رنگ زنجیری که قرار است از آن استفاده کند، باید آویز طلای مناسب را انتخاب کند. زیورالات طلا معمولا در سه رنگ زرد، سفید و رزگلد ارائه میشوند.

 

قیمت آویز طلا

عوامل مختلفی بر قیمت آویز طلا تاثیر میگذاردکه باید به آنها توجه کرد مثل: وزن آویز، عیار طلا، وجود سنگ و نگین در آویز طلا

 

سایر محصولات مشابه در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

گردنبند طلا زنانه

گردنبند با زنجیر طلا

گردنبند طوق و چوکر طلا

گردنبند سنگی طلا