گالری طلا و جواهر

فروشگاه طلا و جواهر تانیا

طلا : 1،257،400 تومان
فیلتر
نام دسته بندی
گردنبند طلا
گردنبند با زنجیر
گردنبند سنگی طلا
آويز بدون زنجير
طوق و چوكر
انگشتر طلا
ست حلقه طلا
انگشتر نامزدی
انگشتر سوليتر
انگشتر با مرواريد
انگشتر با نگين
انگشتر بدون نگين
دستبند طلا
دستبند تمیمه طلا
النگوی طلا
دستبند زنجیری
دستبند کرواتی
دستبند سنگی طلا
گوشواره طلا
گوشواره ميخی
گوشواره حلقه ای
گوشواره بخيه ای
گوشواره عصایی
گوشواره كليپسی
گوشواره فشرده
نیم ست طلا
نیم ست با نگین
نیم ست بدون نگین
نيم ست مولتي كالر ( چند رنگ )
سرویس طلا
پابند
پابند تمیمه طلا
پابند زنجيري طلا
دکمه سردست
آویز ساعت
سنجاق سینه
نام رنگ ها
رزگلد
سفید
طلایی
رنج قیمت

النگوی طلا

النگوی طلا

استفاده از انواع طلاجات برای خانم ها بسیار دوست داشتنی است. النگو طلا و دستبند طلا نیز از جمله زیورآلاتی است که از زمان های دورتر در بین خانم ها طرفداران بسیاری داشت . النگو را می توان با هرتیپ و لباسی ست کرد . امروزه انواع النگوی طلا با طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است که پاسخگوی نیاز مشتریان است . استفاده از یک طلای مناسب می تواند باعث جذاب تر دیده شدن شخص شود. النگوی طلا جزو زیورآلاتی است که بطور روزمره از آن استفاده می شود و به دلیل داشتن تنوع زیاد در طرح انتخاب آن کمی دشوار است. اما اگر بدانید هر النگوی طلا مختص استفاده در چه نوع مناسبتی است انتخاب شما راحت ترخواهد شد. یکی از مزایای خرید النگو نداشتن قفل و امنیت آن میباشد. زیرا امکان گم شدن آن تقریبا غیرممکن است.

 

النگو طلا را باید به کدام دست انداخت؟

این موضوع کاملا سلیقه ای است و بستگی دارد که شما در کدام دست راحت تر هستید. ولی در حالت کلی میتوان از بعضی الگوها تبعیت کرد. مثلا اگر همیشه از ساعت استفاده میکنید بهتر است النگو را در دست راست انداخته و ساعت یا دستبند را در دست چپ ببندید. ولی اگر جز افرادی هستید که علاقه ای به بستن ساعت ندارید بهتر است النگو را در دست چپ بیاندازید.

 

نکات مهم هنگام خرید النگوی طلا

- سن
- ظرافت مچ دست
- توجه به لبه های النگو که تیز نباشد و باعث آسیب رساندن به بدن و لباس نشود.
- وزن النگو و بودجه
- ضخامت النگو
- انتخاب رنگ مناسب با توجه به رنگ پوست ( طلای زرد یا سفید )
- استفاده زیاد از سنگ های مصنوعی در ساخت النگو طلا، باعث ضرر بیشتر زمان فروختن می شود.

 

بهترین سایز برای انتخاب النگو طلا

این مورد نیز سلیقه ای است و بستگی دارد که شما دوست دارید النگو به مچ دستتان بچسبد یا ترجیح میدهید اندازه بزرگتری داشته باشد. ولی در حالت کلی بهتر است اندازه النگو 1 تا 1/5 سانتیمتر بزرگ تر از اندازه مچ دستتان باشد.

 

النگوی فنری چیست؟

النگوی فنری از نظر ظاهری هیچ فرقی با النگوهای معمولی ندارند، بلکه به النگوهایی گفته میشود که کمی منعطف هستند و وقتی به آنها فشار داده شود، به حالت بیضی درآمده و سپس به حالت قبلی برمیگردد. از مزایای این النگو این است که در مقابل ضربه مقاومتر هستند و احتمال شکسته شدنشان کمتر است. این خاصیت هم به علت خاصیت فنری آن میباشد.
هنگام خرید دستبند طلا و النگو طلا باید توجه داشته باشید که ممکن است بر اثر ضربه دچار آسیب و یا شکستگی گردد و النگو هر چقدر پهن تر باشد احتمال شکستن آن نیز کمتر میشود . از طرفی نیز النگوی طلای 18 عیار به نسبت 24 عیار دیرتر میشکند.

النگوی زرد یا سفید؟

النگو طلا سفید بیشتر در بین جوانان محبوب است و افراد با سن بالاتر بیشتر از النگوی زرد استفاده میکنند. بعضی ها نیز ترجیح میدهند ترکیبی از هر دو النگوی زرد و سفید استفاده کنند. لازم به ذکر است که برای کادو دادن مخصوصا در مراسمات عقد و عروسی از النگوی زرد استفاده میکنند.

 

سایر محصولات مشابه در گلدگالری تانیاگلد:

دستبند تمیمه طلا

دستبند زنجیری طلا