جدیدترین مدل های حلقه نشان و نامزدی 2020

استفاده از حلقه نشان، تعهد زوجین و نشانه جواب مثبت عروس به درخواست ازدواج داماد میباشد. حلقه نشان معمولا به سلیقه داماد میباشد.

۱۳۹۸ دوشنبه ۱۹ اسفند
3699 بازدید
جدیدترین مدل های حلقه نشان و نامزدی 2020

مروری بر مهم‌ترین ترندهای انگشتر طلا 2020 برای مراسم نامزدی

امروزه انتخاب انگشتر طلا و یا حلقه طلا کاملا بستگی به نظر شخصی افراد دارد. با این حال به کار گیری مد در هنگام خرید به خصوص در افرادی همچون تازه عروس ها باعث جلوه گری و درخشش‌ هر چه بیش تر آن ها می گردد . ما در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مهم‌ترین انواع ترند انگشتر طلا 2020 بپردازیم.
شما می توانید با استفاده از مدل های زیر در انتخاب و خرید انگشتر طلا دقت بیش تری داشته و زیباتر جلوه کنید .

 

معرفی انواع ترند انگشتر طلا ۲۰۲۰

امروزه انتخاب انگشتر طلا کاملاً بر اساس نظر شخصی صورت می‌پذیرد. با این حال ، عوامل زیادی همانند بودجه و سلیقه شخصی افراد باعث شده تا سیر گشتن به دنبال انگشتر طلا از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. از این رو، تعداد کثیری از افراد هستند که غافل از جریان مد بوده و در جستجوی انواع ترند انگشتر طلا 2020 می‌باشند ، یا به شدت دنبال پیروی از المان‌های مد روز بوده ولی هیچگونه سرنخی در دست ندارند.
به طور کلی، انگشتر طلا بر اساس برخی معیارها اعم از تراشه، عیار، فلزات، نگین، نقش و نگار مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد. بنابراین، موارد مذکور از جمله موارد مهم در انتخاب مدل انگشتر طلا 2020 به شمار می روند.

 

آیا انگشتر های طلا از دایره ی مد خارج می شوند ؟

همواره اهمیت مد و یا از مد افتادن انواع مدل لباس مورد توجه پیروان مد بوده. اما ، اهمیت این موضوع در مورد اکسسوری ها به خصوص انگشتر و یا حلقه بسیار کمرنگ‌تر است .به عبارت دیگر، می‌توان گفت کم‌تر فردی که از مد و ترند اکسسوری پیروی می کند ، نگران خارج شدن انگشتر و اکسسوری خود از دایره ی مد می باشد زیرا چرخه ی مد در اکسسوری ها همراه در حال چرخش است ، با این حال انگشتر ها و یا حلقه های طلا همانند سایر آیتم‌های زیورآلات می توانند طی یک دقیقه وارد چرخه مد شده و یا از روند آن خارج شوند. به همین دلیل، در حال حاضر بسیاری از پیروان مد و یا طراحان در پی تحلیل مدل های مختلف اکسسوری مطابق با آخرین مد روز هستند.
امروزه تعداد بسیاری از با استعدادترین طراحان طلا و جواهرات که در زمینه طراحی اکسسوری فعالیت دارند در تلاش هستند تا با ارائه ی انواع مدل های مختلف در فصل پاییز و زمستان میزان محبوبیت آن ها را افزایش داده و از این طریق بتوانند تاثیر هر چند کوچکی بر ترند انگشتر طلا 2020 داشته باشند .
حال، ما در ادامه قصد داریم به برترین انواع مدل انگشتر طلا در سال 2020 بپردازیم.

مدل انگشتر آرت دکو

این ترند انگشتر طلا 2020 الهام گرفته از سبک هنری آرت دکو است. این مدل تقریباً جزء آن دسته از ترندهای بوده که وابسته به زمان نیستند . به عبارت دیگر، این مدل انگشتر ها به هیچ عنوان از دایره ی مد خارج نمی شوند . حداکثر استفاده از مدل انگشتر فوق به دوران گتسبی بازمی‌گردد.
مهم‌ترین مشخصه این مدل انگشتر طلا در نوع تراش الماس و یا نگین آن می‌باشد. برش باگت الماس و یا نگین این مدل انگشتر طلا در حداکثر میزان خود طراحی گشته ، با این وجود، مدل فوق به هیچ عنوان با انگشتر برش برلیان گرد قابل قیاس نیست.

 

انگشتر  آرت دکو

مدل انگشتر سیگنت

زمان استفاده از انگشتر سیگنت به قرن ها پیش بازمی‌گردد. پادشاهان، نخستین افرادی بودند که از مدل انگشتر سیگنت برای شناسایی و یا مهر زدن اسناد و یا حکم‌های مهم استفاده می‌کردند.
قابل ذکر است که این انگشتر عنوان دیگری به نام انگشتر امضا نیز دارا می باشد .
حال که دوره حکمفرمایی پادشاهان به پایان رسیده، دوران استفاده از این مدل انگشتر خاتمه نیافته است. بنابراین، انگشتر سیگنت به همراه برش الماس و یا زمرد در پاییز و زمستان امسال مد شده و زیبایی خاصی را به علاقه مندان خود اعطا می کند .
از آنجا که فاصله مراسم نامزدی و عروسی به علت شیوع بیماری کرونا افزایش یافته، نو عروس‌ها تمایل دارند انگشتری با ضخامت بیشتر تهیه و خریداری نمایند. به همین علت، انتخاب انگشتر سیگنت به عنوان انگشتر نامزدی ایده آل خواهد بود.

انگشتر سیگنت

 

مدل انگشتر با الماس سیاه

امروزه بیشتر از هر زمان دیگر شاهد تمایل بانوان به استفاده از انگشتر طلا با الماس سیاه هستیم. بنابراین، انگشتر طلا با الماس سیاه را می‌توان به عنوان مهم‌ترین ترند انگشتر طلا 2020 مطرح نمود.
حال، بسیاری از برندها سعی بر آن دارند تا از الماس سیاه به همراه سایر سنگ‌های زینتی که دارای رنگ مختلف بوده و مکمل با الماس سیاه هستند ، استفاده کنند . ما به شما پیشنهاد می‌کنیم انگشتری که سنگ‌های زینتی سفید و خاکستری داشته و مکمل با الماس سیاه است را انتخاب نمائید .

 

انگشتر با الماس سیاه

مدل انگشتر میراث خانوادگی

در حال حاضر، بسیاری از زوج ها به دلیل شیوع بیماری کرونا قادر به برگزاری مراسم نامزدی و یا عروسی نیستند. عدم اطمینان نسبت به اوضاع فعلی باعث شده تا بسیاری از جزئیات کوچک در این میان نادیده گرفته شود.
امروزه ، نگاه زوج ها بیشتر به سمت احساسات عاطفی روابط می باشد .
برخی از زوج ها مایل به استفاده از انگشتر با طرح ساده هستند زیرا اینگونه انگشتر ها در عین سادگی ، زیبایی خاص خود را دارا می باشند، این در حالی است که برخی دیگر تمایل دارند طرح‌های جسورانه انتخاب نمایند. اما، برخی از زوج‌ها تمایل دارند طرح‌های نوستالژیک را امتحان کنند. طرح‌های نوستالژیک معمولاً متمرکز بر طراحی یک حلقه به همراه سنگ‌های زینتی می‌باشد.
بنابراین، اگر به دنبال طرح نوستالژیک هستید، از این ترند انگشتر طلا 2020 غافل نشوید!

 

انگشتر میراث خانوادگی

مدل انگشتر دو حلقه موازی

ما امسال شاهد تمایل افراد به مد کلاسیک هستیم. به همین علت، اعتقاد ما بر این است که تازه عروس‌ها به خصوص خانم‌های جوان مشتاق هستند تا حلقه و یا انگشتر مد کلاسیک را به مناسبت مراسم نامزدی خود انتخاب کنند.
در این میان، مدل انگشتر تو در تو یکی از به روزترین انواع ترندهای انگشتر طلا در سال 2020 به شمار می رود. علیرغم آنکه این مدل مطابق با مد کلاسیک طراحی و ساخته شده، ولیکن، برخی از برندهای معتبر سعی بر آن دارند تا با تعبیه الماس و یا نگین درخشان ، این مدل را هر چه بیشتر مطابق با مد روز دنیا هماهنگ سازند. استفاده هوشمندانه از یک رج الماس و یا نگین این مدل انگشتر را به شدت ارتقاء خواهد داد.
با این حال، شما قادر خواهید بود این مدل انگشتر طلا را به صورت طرح منحنی، هفت معکوس و یا هلالی تهیه و خریداری نمائید. هر یک از طرح‌های فوق به شما فرصت خواهد داد تا بتوانید بیان گر سبک شخصی خودتان باشید.

 

انگستر دوحلقه موازی

مدل انگشتر دور تا دور نگین

مدل انگشتر دور تا دور نگین و یا الماس یکی از مهم‌ترین انواع ترند انگشتر طلا 2020 به شمار می رود . این مدل انگشتر از دوران مد کلاسیک به مد کنونی بازگشته و طراحی آن متمرکز بر یک رج الماس یا نگین بوده که میزان درخشش آن نقطه قوت این نوع طراحی می باشد.

انگشتر دورتادور نگین

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

مدل انگشتر طلا 2020

حلقه ازدواج با حکاکی اسم

نکات ضروری در خرید طلای دست دوم

 

«با ذکر منبع، کپی این مطلب بلامانع است»