حلقه ازدواج با حکاکی اسم

حلقه ازدواج با حکاکی اسم از مدل انگشترهایی که بیشتر زوج های جوان برای گرفتن حلقه عروسی به طلا فروشی سفارش می دهند

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
3509 بازدید
حلقه ازدواج با حکاکی اسم

انتخاب و خرید حلقه ازدواج از ماندگارترین و زیباترین لحظه برای هر عروس و داماد است. با توجه به تنوع حلقه‌ها، ممکن است خرید حلقه کمی مشکل باشد. برخی حلقه‌ها از نظر شکل ظاهری شبیه به یکدیگر هستند و ممکن است شما آن‌ها را در انگشت دست افراد زیادی دیده باشید. اما آن‌چه بین آن‌ها تمایز ایجاد می‌کند؛ حلقه ازدواج با حکاکی اسم است. لازم به ذکراست

 

حلقه ازدواج و حکاکی بر آن

که برخی افراد این کار را بر روی انگشتر نشان و نامزدی نیز انجام میدهند. نقش و نگار‌های زیبا و گوناگونی برای حکاکی بر روی حلقه ازدواج وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود این طرح و نقش را بر روی حلقه‌های خود حک کنید و آن را تا ابد در انگشت خود داشته باشید. اگر قصد دارید به شیوه جدید و مدرن بر روی حلقه خود حکاکی را انجام دهید؛ می‌توانید از اسم یا جمله‌ای به یاد ماندنی و زیبا استفاده کنید. حکاکی بر روی حلقه ازدواج دارای انواع گوناگونی می‌باشد.

 

حکاکی حلقه ازدواج و انواع آن

از نظر هر فرد ابزار عشق به یک شیوه نیست. پس هر فردی با هر سلیقه و احساسی می‌تواند برای خرید حلقه ازدواج با حکاکی اسم نظر خاصی داشته باشد. عروس و داماد می‌توانند حلقه خود را پسندیده؛ سپس اسم، کلمه، جمله و .... مورد نظر را برای حکاکی بر روی حلقه خود انتخاب کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد یکی از مواردی که بسیار مورد توجه عروس و دامادها می‌باشد؛ حکاکی تاریخ ازدواجشان بر روی حلقه است .
حک کردن تاریخ ازدواج بر روی حلقه از گذشته تاکنون رسم بوده و هیچگاه قدیمی نمی شود. برخی افراد علاقه‌مند هستند که تاریخ روز آشنایی خود را بر روی حلقه‌هایشان حکاکی کنند تا برای همیشه خاطره ی شیرین آن در قلب و ذهنشان به یادگار بماند.
این شیوه، ایده ی زیبایی برای عروس و داماد‌ می‌باشد.

 

حکاکی اسم بر حلقه عروسی


حلقه ازدواج با حکاکی اسم

افراد زیادی دوست دارند حکاکی اسم خود را بر روی حلقه انجام دهند. آن‌ها می‌توانند اسم خود را در حلقه ‌های خریداری شده و یا بر روی آن حک کنند. این روش بسیار منحصر به فرد و جذاب است. این روش در تمام دنیا مرسوم بوده و عروس و داماد‌ برای انتقال عشق و محبت خود اسم خود را بر روی حلقه‌هایشان حک می‌کنند.
این روش نیز مانند حک کردن تاریخ ازدواج یا تاریخ آشنایی طرفداران خاص خود را دارد. اگر به اطراف خود دقت کنید؛ خواهید دید که افراد زیادی از این روش استقبال می‌کنند. برخی که در گذشته اسم خود را بر روی حلقه ازدواجشان حک کرده‌اند، آن را به دیگران نیز پیشنهاد می‌دهند.
اگر قصد خرید حلقه ازدواج دارید؛ حلقه‌ای را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن‌چه را که دوست دارید بر روی آن‌ها حک کنید . در این صورت هر بار با دیدن حلقه ازدواجتان یکی از زیباترین خاطره های عشق شما برای همیشه لبخند را میهمان چهره زیبایتان می سازد .
تعداد بسیاری از افراد حلقه با حکاکی اسم را برای ازدواج خود می‌پسندند. اما برخی علاقه‌مند هستند جمله کوتاه، با معنا و دلنشین "دوستت دارم"  را بر روی حلقه ازدواج خود حک کنند. همه افراد لحظات هیجان‌انگیز و زیبایی در زندگی را خود تجربه می کنند، اما تنها می‌توانند نوشته‌هایی را بر روی حلقه خود حک کنند که اوج معنای آن تا عمق جان است، اما در فضای کوچک دور حلقه جا می‌گیرد. جمله دوستت دارم نمونه یک جمله خاص می باشد که با زیبایی تمام احساس یک فرد در آن جای گرفته است.
افرادی که این جمله را بر روی حلقه ازدواج خود حک می‌کنند، هر زمان به حلقه خود نگاه می‌کنند ناخودآگاه لبخند بر لبانشان نقش می‌بندد و آرامشی بی‌نظیر وجودشان را در بر می‌گیرد. هر چه بر روی حلقه‌ها حک می‌‌شود یادآور یک عشق، احساس، مهربانی، محبت و .... زوجین به یکدیگر است. بنابراین این ایده‌ را در نظر داشته باشید و بی‌تفاوت از کنار آن رد نشوید.

 

حکاکی جملات عاشقانه برروی حلقه ازدواج
شعر عاشقانه و امواج قلب برروی حلقه ازدواج

نمونه دیگری از حکاکی حلقه ازدواج، حک کردن امواج قلب بر روی حلقه‌ها می‌باشد. برخی افراد دوست دارند علاوه بر حکاکی اسم، امواج نازک قلب را نیز بر روی حلقه‌ ی ازدواج خود داشته باشند. برخی اسم خود و همسرشان را به شکل امواج حک می‌کنند.
خط‌های ضربان قلب نامفهوم هستند اما این امواج نشان از احساسات، عشق، دوستی، محبت و .... می باشند که همیشه و همه جا با عروس و داماد می‌ مانند و به آن ها حس آرامش اعطا می کنند. امروزه حک کردن اثر انگشت بر روی حلقه جایگاه ویژه‌ای دارد. برای حک کردن اثر انگشت نیاز به دستگاه خاصی می‌باشد. این روش برای عروس و داماد نماد عشق و محبت بی‌پایان به یکدیگر است. افراد عاطفی به این شیوه علاقه خاصی دارند.

برخی افراد دوست دارند شعر عاشقانه را بر روی حلقه‌های خود حک کنند. هر شعری که حک شود ملکه ذهن دو نفر شده و همیشه آن را با خود دارند. نوشتن شعر عاشقانه سبب بیشتر شدن علاقه و محبت در بین زوجین می‌شود.

حکاکی امواج قلب برروی حلقه

منابع:
https://www.fibre2fashion.com/industry-article/367/wedding-rings-how-to-choose-a-perfect-ring
https://www.easyweddings.com.au/articles/engagement-ring-wedding-ring

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

مروری بر جدیدترین انواع سرویس طلا 2021

مروری بر مهم‌ترین ترندهای نیمست طلا

نحوه ی پاک کردن اثر خراشیدگی از روی طلا