‎⁨مروری بر مهم‌ترین ترندهای نیم ست طلا 2021

 امسال به دلیل شرایط اقتصادی و عدم توان مالی ، بسیاری از نو عروسان تمایل به خرید نیم ست طلا دارند.از این رو به دلیل تنوع بالا ، شما قادر خواهید بود با آزادی بیشتری نیم ست خود را انتخاب کنید. ما در این مقاله مروری بر ترندهای نیمست طلا 2020 خواهیم داشت.

۱۳۹۹ يکشنبه ۲۱ دي
869 بازدید
‎⁨مروری بر مهم‌ترین ترندهای نیم ست طلا 2021

 امسال به دلیل شرایط اقتصادی و عدم توان مالی ، بسیاری از نو عروسان تمایل به خرید نیم ست طلا دارند.از این رو به دلیل تنوع بالا ، شما قادر خواهید بود با آزادی بیشتری نیم ست خود را انتخاب کنید. ما در این مقاله مروری بر ترندهای نیمست طلا 2020 خواهیم داشت.

امروز ترند نیم ست طلا 2020 به موضوع پر اهمیت در مد و استایل زیورآلات مبدل شده است. دلیل اهمیت این موضوع را تا حدود زیادی می‌توان به اوضاع اقتصادی و به دنبال آن، عدم توانایی در خرید ست کامل طلا نسبت داد. به همین علت، خریداران ست کامل طلا که در بیشتر موارد نو عروسان هستند، رو به سوی خریداری نیم ست طلا آورده تا بتوانند به بهترین نحو ممکن این رسم را اجرا نمایند. این در حالی است که استفاده افراطی از ست کامل طلا دیگر چندان در فرهنگ کشورها جایی ندارد.

 

معرفی انواع نیم ست طلا

قابل ذکر است که نیم ست طلا انواع متعددی دارد و شما قادر خواهید بود نیم ست طلا را به صورت دو و یا سه تکه تهیه و خریداری نمائید. این در حالی است که تعداد تکه‌های نیم ست به هیچ عنوان از سه تکه عبور نخواهد کرد.
▪ نیم ست آویز و انگشتر
▪ نیم ست انگشتر و گوشواره
▪ نیم ست دستبند و گردنبند
▪ نیم ست گردنبند و گوشواره
▪ نیم ست زنجیر، دستبند و گوشواره
▪ نیم ست آویز، انگشتر

 

مروری بر انواع مدل ترند نیم ست طلا ۲۰۲۰

به طور کلی، نیم ست طلا شامل گستره وسیعی از کاربرد ها می باشد . شما قادر خواهید بود نیم ست طلا را به عنوان هدیه به نو عروس و یا ساقدوش عروس بدهید . با این حال، همواره مد زیورآلات بر روی سبک و سیاق طراحی نیم ست طلا تاثیرگذار بوده است. حال آنکه ما قصد داریم این مقاله را به معرفی انواع مدل های نیمست طلا 2020 اختصاص بدهیم.

 

مدل زنجیر به هم پیوسته

وقت آن رسیده است تا دستبند و گردنبندتان را با هم ست کنید. این نیم ست طلا متشکل از یک دستبند و یک گردنبند می‌باشد.
اگر مروری بر ترند زیورآلات 2020 داشته باشید، متوجه خواهید شد که استفاده از زنجیر به مهم‌ترین مد این حوزه مبدل گشته است.
بنابراین، مهم نیست که نیم ست به رنگ زرد و یا سفید باشد، شما با خریداری این نیم ست طلا 2020 مطابق آخرین مد پیش خواهید رفت.

 

زنجیر به هم پیوسته

مدل الماس Pavé-Set

بسیاری از افراد ممکن است از الماس Pavé-Set اطلاعات کافی نداشته باشند. این مدل متشکل از یک و یا چند رج متوالی از الماس بر روی آویز ، انگشتر و یا دستبند می‌باشد. مدل فوق از انواع مدل نیم ست طلا 2020 جزء ترندهای آینده به شمار رفته که انتظار می‌رود شاهد پرقدرت آن در عرصه مد زیورآلات باشیم.
حضور یک و یا چند رج الماس خرد و کوچک بر روی سطح آویز، انگشتر و دستبند باعث شده تا درخشش چشمگیر این ترند را بر روی انگشت‌ها، مچ دست‌ها و گوش‌ها مشاهده نمائید.

 

نیم ست مدل الماس

مدل مروارید

علیرغم آنکه پیش از این شاهد مد زیورآلات مروارید نشان بودیم، ولیکن، امروز شاهد ترند شدن شکل و شمایل نوین آن در قالب نیم ست طلا 2020 هستیم.
این در حالی است که طراحی نیم ست مروارید امسال شامل طرح‌های بازیگوشانه و پیچیده می‌باشد.
بدیهی است که طراحی ترند شده ظاهر استایل شما را به روزتر جلوه خواهد داد.

 

نیم ست مروارید

مدل حجیم و ضخیم

امسال سال به دلیل جرات و جسارت بالا در طراحی طلا و جواهر شاهد سبک های خاص و چشمگیر هستیم. بنابراین، شما بهتر است که از جواهرات حجیم و ضخیم استفاده نمائید ، این موضوع نشان دهنده آن است که شما مد طلا را به صورت جسورانه آغاز کرده‌اید.
به همین علت، شما قادر خواهید بود عزت نفس و جسارت را در قالب الماس و یا سنگ با سایز بزرگ و وزین رنگی، عناصر بیش از حد و خطوط منحنی و برجسته طلا به رخ بکشید.
ما به شما توصیه می‌کنیم نیم ست طلا 2020 را در قالب المان‌های حجیم و ضخیم انتخاب نمائید تا استایل خود را به روزتر جلوه بدهید.

 

نیم ست حجیم و ضخیم

گوشواره حلقه‌ای

ممکن است بر این تصور باشید که گوشواره حلقه‌ای نیم ست محسوب نمی‌شود . اما، این مدل گوشواره جزء مهم‌ترین ترند زیورآلات 2020 به شمار رفته است. به همین دلیل، ذکر آن خالی از لطف نیست. علاوه بر آن ، شما قادر خواهید بود این مدل گوشواره را به راحتی با انواع مدل آویز، گردنبند و دستبند ست کنید.
بازگشت گوشواره حلقه‌ای در رده ترند نیم ست طلا 2020 بسیار آوازه بوده است. با این وجود، شما قادر خواهید بود این مدل گوشواره را در هرگونه اندازه و ابعاد، طرح و رنگ مشاهده نمائید.

 

گوشواره حلقه ای

گوشواره زیر و رو

امسال گوشواره زیر و رو به عنوان مهم‌ترین ترند زیورآلات 2020 مطرح گردید.
تنوع این مدل گوشواره آنچنان بالا بوده که شما قادر خواهید بود یک نوع از آن را در مجموعه نیم ست خود قرار بدهید. گوشواره مرواریدی زیر و رو یکی از آن دسته مدل‌های ترند شده در سال 2020 به شمار می رود . بنابراین، شما می‌توانید آن را با آویز ، گردنبند و دستبند منتخب خود هماهنگ سازید

گوشواره زیر و رو

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

مدل انگشتر طلا 2020

حلقه ازدواج با حکاکی اسم

نکات ضروری در خرید طلای دست دوم

 

«با ذکر منبع، کپی این مطلب بلامانع است»