مروری بر انواع ترند گردنبند طلا 2020

امروزه گردنبندها به عنوان یکی از آیتم‌های زینت بخش بانوان شناخته می شوند و شما می توانید با استفاده از گردنبندها به همراه لباس متناسب با هر فصل به ظاهر خود زیبایی دو چندان ببخشيد .

۱۳۹۹ سه شنبه ۲ دي
604 بازدید
مروری بر انواع ترند گردنبند طلا 2020

امروزه گردنبندها به عنوان یکی از آیتم‌های زینت بخش بانوان شناخته می شوند و شما می توانید با استفاده از گردنبندها به همراه لباس متناسب با هر فصل به ظاهر خود زیبایی دو چندان ببخشيد. حال، ما در این مقاله قصد داریم به انواع ترند گردنبند طلا 2020 بپردازیم. با ما همراه باشید تا با مدل های روز گردنبند طلا آشنا شوید.

مروری بر ترند گردنبند طلا 2020

از دیرباز تا کنون، بسیاری از آقایان و بانوان از گردنبند طلا به عنوان آیتمی برای زینت بخشیدن به گردن خود استفاده می‌کنند. این مورد آنچنان رایج بوده که میزان تاثیرگذاری آن باعث شده تا از گردنبند در قالب اشکال متفاوت در سالیان اخیر استفاده گردد. استفاده از گردنبند طلا در برخی از کشورهای خاورمیانه محبوبیت بیشتری دارد. از آنجا که شکل و شمایل گردنبند تحت تاثیر صنعت مد به شدت تغییر یافته، ما قصد داریم مروری بر انواع ترند گردنبند طلا 2020 داشته باشیم.

 

چرا باید از گردنبند طلا استفاده کنیم ؟

طلا و جواهر به هیچ عنوان از دایره ی مد خارج نمی شوند. از زمان استفاده گردنبند طلا به عنوان اکسسوری زمان زیادی می گذرد با این وجود گردنبندها همچنان به عنوان نشانه‌ سطح و یا کلاس بالاتر فرد مصرف کننده شناخته می شوند.
این آیتم زینت بخش از زمان موجودیت تا به حال با بسیاری از انواع استایل‌ سازگاری داشته است.
على رغم آنکه هیچگونه محدودیت در استفاده از گردنبند طلا وجود نداشته، ولیکن، همچنان ضروری است که از آخرین ترند گردنبند طلا 2020 مطلع باشیم.
آخرین مدل های گردنبند طلا در سال 2020 با الهام از سوی برخی طراحان مد جهان و همچنین فستیوال های مد در سراسر دنیا مطرح شده است.

 

شناخت انواع گردنبند طلا

پیش از آنکه به موضوع ترند گردنبند طلا در سال 2020 بپردازیم، مروری مختصر بر انواع گردنبند طلا خواهیم داشت.
به طور کلی، انواع گردنبند طلا بر اساس استاندارد طولی به ترتیب زیر تقسیم بندی شده است.
▪ گلوبند
همانطور که از نام آن مشخص است، این مدل به گلو چسبیده و اندکی بالاتر از استخوان ترقوه قرار می‌گیرد.
▪ چوکر
چوکر در بخش زیرین گردن و بالاتر از استخوان ترقوه قرار می‌گیرد.
▪ پرنسسی
گردنبند پرنسسی با حالتی آویخته پایین‌تر از استخوان ترقوه قرار می‌گیرد.
▪ جشنی
پایین‌ترین نقطه گردنبند جشنی در مرکز سینه است.
▪ اوپرا
نقطه پایان گردنبند اوپرا پایین‌تر از خط سینه قرار می‌گیرد.
▪ کمند
گردنبند کمند تا روی شکم امتداد دارد.

 

نگاهی به انواع ترند گردنبند طلا 2020

مدل گردنبند صدف

احتمال دارد تصور کنید که فصل پاییز و زمستان فصل استفاده از گردنبند نیست. این در حالی است که شما قادر به استفاده از گردنبند روی البسه پاییزه و زمستانی خواهید بود.
مهم نیست گردنبند از صدف اصیل و یا نوع فلزی ساخته شده باشد. این مهم‌ترین مدل گردنبند طلا در سال 2020 به شمار می آید. با این حال، شما صاحب اختیار خواهید بود که جنس گردنبند را از صدف واقعی و یا از نوع پولیش داده شده انتخاب نمائید.
این در حالی است که اگر شما به دنبال ظاهری مدرن‌تر هستید، بهتر است از گردنبند با صدف فلزی پولیش داده شده استفاده نمائید تا ظاهری کمتر مشابه با استایل ساحلی داشته باشید.

مدل گردنبند چند آویزه

علی رغم آنکه گردنبندهای دارای چند آویز متعلق به دوران نوجوانی بسیاری از بانوان بوده، ولیکن، همچنان به عنوان مهم‌ترین ترند گردنبند طلا 2020 شناخته می شوند.
گردنبند های چند آویزه را می‌توان یکی از انواع رایج مدل گردنبند در دهه 90 میلادی به شمار آورد . آویزهای این مدل گردنبند ها بر روی زنجیرتان حرکت کرده و زیبایی آن چشم ها را خیره می کند.
با استفاده از این گردنبند ها شما قادر خواهید بود یک گردنبند مرتبط به دهه 90 میلادی انتخاب نمائید و یا آنکه مدلی را مد نظر قرار دهید که ظاهرتان را هر چه بیشتر مدرن جلوه دهد.

 

مدل چندآویز

مدل گردنبند مهره‌ای

احتمالاً این ترند گردنبند طلا 2020 را می‌توان در تقابل و تضاد با مدل های گردنبند معمول و یا مینیمال قلمداد کرد. این در حالی است که ترند گردنبند طلا در سال 2020 را می‌توان متمرکز بر انواع مدل های گردنبند دارای رنگ های مختلف و زیبایی خاص دانست. حال، گردنبند مهره‌ای رنگارنگ در رأس ترند طلا و جواهر امسال قرار دارد.
بدون شک، این ترند پر سر و صدا در شبکه اجتماعی اینستاگرام تحت تاثیر هر فصل از رنگ به خصوص برخوردار بوده و قابلیت ست شدن با لباس‌های شما را خواهد داشت.

گردنبند مهره ای

مدل گردنبند تنیسی

طراحی و تولید انواع گردنبند تنیسی به قرن بیستم بازمی‌گردد. این نوع گردنبند از یک رج و یا ردیف باریک الماس، نگین و یا سنگ تشکیل شده است. دلیل محبوبیت این نوع گردنبند را می‌توان به گستره وسیع کاربرد آن نسبت داد.
از آنجا که بسیاری از بانوان قادر به استفاده طلا و جواهرات سنگین در طول روز نیستند، این نوع از انواع گردنبند باعث شده تا ظاهر لوکس آنان در حین انجام امور روزانه حفظ شود.
بنابراین، اگر شما تمایل دارید گردنبندی را استفاده کنید که راحت بوده و علاوه بر آن زیبایی چشمگیری داشته باشد ، می توانید این ترند گردنبند طلا 2020 را امتحان کنید. امسال بهترین موقعیت زمانی برای سرمایه گذاری بر روی این مدل گردنبند طلا می‌باشد.

 

گردنبند تنیسی

 

مدل گردنبند زنجیر ضخیم

به لطف مد در دهه 80 میلادی، دیگر جایی برای زنجیرهای باریک و ظریف وجود ندارد.
على رغم آنکه زنجیرهای باریک و ظریف به عنوان مهم‌ترین ترند گردنبند در فصول قبلی مطرح شده ، اما امروزه از دایره مد خارج گشته اند . حال، همه ترندهای مهم طلا و جواهرات معطوف به استفاده زنجیرهای ضخیم می‌باشد.

زنجیر ضخیم

 

مدل گردنبند مروارید مدرن

‎امروز دیگر خبری از آن مدل گردنبند مروارید کلاسیک نیست. با این حال، می توان از جدیدترین انواع مدل گردنبند مروارید به عنوان مهم‌ترین ترند گردنبند طلا 2020 یاد کرد.
‎در حال حاضر، گردنبندهای مروارید که دارای مدل های مختلف زیبا و جذاب بوده، قابل دسترس می‌باشد. بنابراین، اگر نمی خواهید گردنبند مروارید کلاسیک را بپوشید، می توانید از انواع مدل گردنبند مدرن، نامنظم و استایل باروک استفاده نمائید. این مدل‌ها ظاهرتان را مدرن جلوه خواهد داد.

 

گردنبند مروارید مدرن

 

مدل گردنبند مدالیون لایه‌ای

نگران نباشید! شما به هیچ عنوان نیازی ندارید تا گردنبندهای مدالیون را از دایره ی مد خارج کنید. امسال استفاده از گردنبندهای مدالیون یکی از بارزترین و پررنگ‌ترین انواع ترند گردنبند طلا 2020 به شمار می آید. با این حال، اگر تمایل دارید همراه با مد پیش بروید، از این مدل گردنبند ها به صورت لایه‌ای استفاده کنید.

مدالیون لایه ای

 

مدل گردنبند بلند طلا

امسال سال گردنبندهای بلند طلا است. شما قادر خواهید بود با استفاده از گردنبندهای بلند آویزی ظاهرتان را زیبا کنید. حال، برخی از انواع گردنبند باریک و بلند که با یک آویز سنگی تزئین شده‌اند، به زیبایی با یک پیراهن مجلسی شب ست خواهند شد.


از گردنبندهای مدالیون یکی از بارزترین و پررنگ‌ترین انواع ترند گردنبند طلا 2020 به شمار می آید. با این حال، اگر تمایل دارید همراه با مد پیش بروید، از این مدل گردنبند ها به صورت لایه‌ای استفاده کنید.

 

برای خرید گردنبند طلا در مدلهای مختلف، ازگلدگالری تانیاگلد میتوانیداقدام نمائید.

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

با این پنج راهکار، گردنبندهای چند لایه‌ی خود را شبیه مدل‌ها بپوشيد!

مدل انگشتر طلا2020

نکات ضروری در خرید طلای دسته دوم

 

«با ذکر منبع، کپی این مطلب بلامانع است»