مروری بر انواع ترند دستبند طلا 2021

آخرین ترند دستبند طلا 2021 به فصل زمستان بازمی‌گردد. شما قادر خواهید بود آخرین مد طلا و جواهر را در فصول پایانی سال مشاهده نمائید. بسیاری از طراحان برندهای موفق در فصل زمستان گرد هم آمده تا به معرفی برترین ترندهای طلا و جواهر بپردازند. با ما همراه باشید تا مروری بر مدل‌های مد شده داشته باشیم.

۱۳۹۹ سه شنبه ۲۳ دي
895 بازدید
مروری بر انواع ترند دستبند طلا 2021

آخرین ترند دستبند طلا 2021 به فصل زمستان بازمی‌گردد. شما قادر خواهید بود آخرین مد طلا و جواهر را در فصول پایانی سال مشاهده نمائید. بسیاری از طراحان برندهای موفق در فصل زمستان گرد هم آمده تا به معرفی برترین ترندهای طلا و جواهر بپردازند. با ما همراه باشید تا مروری بر مدل‌های مد شده داشته باشیم.

 

زمستان 2021 چه دستبندی مد شده؟

آخرین ترند دستبند طلا 2021 به فصل زمستان بازمی‌گردد. به همین علت، آقایان و بانوان شیک پوش سعی بر آن دارند تا آخرین مد طلا و جواهر را بر اساس ترند زمستانی پیگیری نمایند. حال در این میان می‌توان گفت که طلا و جواهر نقش بسزایی در استایل و یا شیک پوشی افراد دارد.
به محض تغییرات جوی، افراد سریعاً سعی بر تغییر لباس‌های تابستانی با لباس‌های زمستانی دارند. علیرغم آنکه تغییر البسه تابستانی با البسه پاییزه و زمستانی یک تغییر فوق العاده محسوب گردیده، ولیکن، فراموش نکنید که آیتم‌های ضروری با اندکی طلا و جواهر خارق العاده به نظر خواهند رسید. بنابراین، وقت آن رسیده که به فکر تهیه و خرید دستبند طلا باشید. حال، ما قصد داریم به سراغ آخرین ترند دستبند طلا 2021 برویم.

 

مروری بر آخرین ترند دستبند طلا 2021

ما در طول ماه فوریه شاهد مطرح شدن جواهرات براق در مد نیویورک، لندن، پاریس و میلان هستیم. حال قادر خواهیم بود حضور پررنگ جواهرات درخشان را در سراسر دنیا مشاهده کنیم. آخرین مدل های طلا و جواهر متمرکز بر انواع دستبند جذاب، نگین درخشان و گردنبند طلا می باشد که بسیار بر استایل شما تاثیرگذار است.


دستبند زنجیری سنگین

امسال ترند دستبند طلا متمرکز بر انواع مدل زنجیری است. علیرغم آنکه ما پیش‌تر شاهد مد شدن دستبندهای زنجیری بودیم، ولیکن، اندکی بیشتر حضور این مدل دستبند را احساس خواهیم کرد.
آخرین مدل های دستبند طلا 2021 را می‌توان با استفاده از یک یا چند دستبند زنجیری نمایان ساخت .

 

دستبند زنجیری سنگین

دستبند آویز دار

ممکن است شما با مشاهده دستبند فوق بر این تصور باشید که دیگر زمان استفاده از دستبندهای پر آویز گذشته است ، در حالی که بدین صورت نیست برای مثال دستبند فوق از سوی برند کریستین دیور طراحی و مطرح شده است.
برخلاف بسیاری از طراحان، برند کریستین دیور بر این باور است که امسال زمان خوبی برای از مد افتادن دستبندهای آویز دار شلوغ نیست. همه ما یک مدل دستبند آویز دار داشته‌ایم که امسال بهترین زمان برای بازگرداندن آن است!
بنابراین، اگر شما به فکر پیشروی مطابق با آخرین مد طلا و جواهر هستید، بهترین راه حل ممکن بازگرداندن دستبند پُر آویز قدیمی است.

دستبند آویزدار

 

دستبند آویزدار سنگ و کریستال

مد شدن دستبند طلا پر آویز سنگ و کریستال را می‌توان به مدل فوق که یکی از آخرین ترندهای دستبند طلا 2021 است ، نسبت داد.
قابل ذکر است که کارولاین ایسا، مشاوره ی مد طراحی دستبند پر آویز فوق را بر عهده داشته است. در واقع، می‌توان گفت شما قادر خواهید بود انواع دستبند پر آویز و یا شلوغ را در مراسم‌های رسمی و غیررسمی امسال استفاده نمائید.
بنابراین، اگر تمایل دارید از دستبند زنجیری و پر آویز استفاده نمائید، مدل فوق پیشنهاد فوق العاده‌ای خواهد بود. به خصوص آنکه اگر شما علاقه مند به آویزهای سنگ و کریستال هستید ، استفاده از دستبند فوق استایل شما را هر چه بیش تر با مد روز دنیا همگام می سازد .

 

دستبند آویز سنگ و کریستال

دستبند نیم باز مروارید

استفاده از مروارید در صنعت طلا و جواهر به عنوان ترند روز مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، ما امسال بیش از پیش شاهد استفاده از مروارید در طلا و جواهرات هستیم. مدل فوق از آخرین ترند دستبند طلا 2021 متشکل از دو دستبند نیم باز شیک بوده که قسمت انتهایی و میانی آن‌ها با مروارید تزئین شده است.
شما قادر خواهید بود این دستبند دوتایی را به صورت تکی یا همزمان با سایر مدل‌ها استفاده نمائید.

 

دستبند نیم باز مروارید

دستبند دو رنگ کالین

دختران برند Chloé عاشق قفل و کلید در مدل دستبند پر آویز طلا هستند. طراح این دستبند جذاب این مدل را از کیف دستی Aby الهام گرفته است. با این حال، طی مروری گذرا در خواهید یافت که مدل قفل و کلید یکی از طرح های جذاب امسال به شمار می آید . بنابراین، اگر شما تمایل ندارید که سراغ گردنبندهای زنجیری غول پیکر بروید، قادر خواهید بود این دستبند زنجیری طلا را به عنوان آخرین ترند دستبند طلا 2021 استفاده نمائید.

 

دستبند دو رنگ کالین

دستبند میکس اند مچ

اگر نمی خواهید از دستبند هایی که تمام طلا هستند استفاده کنید می توانید به سراغ دستبندهایی بروید که ساختار آن ترکیبی از طلا و سنگ می باشند . این مدل دستبند ها که به آنها دستبند سنگی طلا نیز میگویند، زیبایی خاص را دارا می باشد و از تنوع

بالایی برخوردار هستند .

 

دستبند میکس اند مچ

 

 منبع: https://www.whowhatwear.co.uk

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

مدل انگشتر طلا 2020

مروری بر مهم‌ترین ترندهای نیمست طلا

 

«با ذکر منبع، کپی این مطلب بلامانع است»