جدیدترین گردنبندهای طلای دخترانه

طلا و جواهرات نقش بسیار مهمی در زندگی اکثر زنان دارند. طلا از زمانهای بسیار قدیم عامل افزایش زیبایی، جذابیت و دلربایی افراد بوده است، ترکیب مناسبی از جواهرات و لباس فرد می تواند زیبایی و درخشش او را دو چندان سازد

۱۴۰۰ شنبه ۱۴ فروردين
1027 بازدید
جدیدترین گردنبندهای طلای دخترانه

طلا و جواهرات نقش بسیار مهمی در زندگی اکثر زنان دارند. طلا از زمانهای بسیار قدیم عامل افزایش زیبایی، جذابیت و دلربایی افراد بوده است، ترکیب مناسبی از جواهرات و لباس فرد می تواند زیبایی و درخشش او را دو چندان سازد .
گردنبندها یکی از پرطرفدارترین انواع جواهرات می باشند که تنوع زیادی داشته و از محبوبت بالایی برخوردار هستند . در این متن ما شما را با برخی از شیک ترین مدل گردنبند طلا آشنا می کنیم .

 
گردنبند طلا سکه‌ای

گردنبند طلا سکه‌ای همیشه برای استفاده جذاب بوده اند ، آنها دارای اشکال زیبا و در عین حال مدرن و شیک هستند. مزیت آنها این است که هیچگاه از دایره ی مد خارج نشده و دختران همواره از آن ها به عنوان یک سبک محبوب استفاده می کنند .
روش های بسیار مختلفی برای استفاده از گردنبند طلا سکه ای نیز وجود دارد. می توانید چند زنجیر را به همراه سکه با طولهای متفاوت بپوشید تا ظاهری منحصر به فرد داشته باشید. گردنبندهای سکه ای با هر لباس و در هر موقعیتی شما را زیبا نشان می دهند ، پس استفاده از آن ها باعث افزایش درخشش ظاهری شما می شود .

 

گردنبند دخترانه سکه ای

 

چوکرها نشان دهنده‌ی شخصیت شما هستند.

گردنبند طلا چوکر یکی دیگر از سبک های نوستالژیک است که دوباره به عرصه مد باز گشته ، اما دیگر خبری از چوکرهای دهه 90 نیست. برخی از ترندهای امروزی شامل چوکرهایی است که شخصیت فرد را نمایش می دهند. چوکرهای زنجیری ظاهری ساده و ظریف دارند ، اما شخصیت خاصی به لباسی که تصمیم دارید بپوشید می افزایند .

 

گردنبند طلا چوکر

 

 گردنبند طلا ظریف با شکل Y

گردنبند Y شکل، که به آن لاولیر (Lavalier) نیز می گویند، در اوایل قرن 20 محبوبیت پیدا کرده ، این نوع گردنبند طلا دخترانه و زیبا که توسط بازیگران و هنرمندان استفاده می شود، ظرافتی بی مانند را به نمایش می گذارد. یکی از خصوصیات اصلی این سبک گردنبند طول خاص آن می باشد که سبب تمایز آن از سایر سبک ها شده ، گردنبند Y شکل از یک زنجیر بلند که دارای یک آویز کوچک است و غالباً توسط سنگهای قیمتی دیگر احاطه شده، تشکیل شده است. بهترین ویژگی این گردنبند، سنگهای قیمتی است که از انتهای آن آویزان هستند . ظرافت این گردنبند سبب شده تا دختر ها از آن به عنوان یک سبک خاص و شیک استفاده کنند .

 

گردنبند طلا ظریف با شکل Y

 

 

 گردنبند طلا مروارید

گردنبند طلا مروارید را می توانید در یک مهمانی خاص یا برای جلوه بخشیدن به یک لباس ساده استفاده کنید. همچنین با استفاده از مروارید می توانید یک گردنبند طلای مدرن با طرحی خاص بسازید. بازی با شکل مروارید استایل جدید و کلاسیک را با هم مخلوط می کند و لایه ای از ظرافت را به هر فردی می بخشد.

 

 

مطالب بیشتر: مروری بر مهمترین ترندهای نیم ست طلا2021

 

 
 گردنبند طلا سه زنجیره


همانطور که از نام آن پیداست، این سبک محبوب گردنبند شامل سه زنجیر متصل به هم است. شما غالباً گردنبند سه زنجیره را همراه مهره یا مروارید می بینید، اما ممکن است از الماس یا سنگ های دیگر نیز برای طراحی آن استفاده شود. این نوع گردنبند جلوه خاصی به لباسهای روزمره شما می بخشد .

 

گردنبند طلا سه زنجیر

 

گردنبند طلا زنجیری


زنجیرها دارای تنوع زیادی می باشند ، که شما می توانید از آنها استفاده کرده و استایل خود هر چه بیش تر امروزی کنید . بعضی زنجیرها نازک بوده و برخی دیگر کمی ضخیم تر هستند. طلا زنجیری همیشه جزئی از عنصر اساسی در جواهرات و مد است . زنجیرهای ضخیم را به همراه پلاک ظریف و زنجیرهای نازک را به همراه پلاک پیچیده تر و درشت تر استفاده کنید. زنجیرها با هرلباسی، هم برای استفاده در شب و هم در روز مناسب هستند. البته مجموعه تانیاگلد آماده ارائه خدمات گردنبند بدون زنجیر با کیفیت عالی و قیمت مناسب تر نیز می‌باشد.

 

گردنبند طلا زنجیری

 

گردنبند طلا میله‌ای

گردنبند طلا میله ای بسیار ساده و شیک بوده و هر یک از آن ممکن است به شیوهای خاص طراحی شود . شما می توانید از یک گردنبند میله ای و عمودی ساده و یا از یک گردنبند افقی استفاده کنید که حروف الهام بخش، تاریخی خاص یا نام فرد مورد علاقه تان بر روی آن حکاکی شده است.

 

گردنبند طلا دخترانه میله ای

 

 گردنبند طلا با اشکال هندسی

گردنبند طلا هندسی ، امروزه از محبوب ترین سبک ها به شمار می روند . آنها نشان دهنده سبک مینیمالیسم و انتخابی منحصر به فرد برای دخترهای جوان هستند. می توانید یک آویز ساده و مثلثی را انتخاب کرده و با گردنبندهای دیگر آمیخته و لایه هایی جدید اضافه کنید تا ظاهری پویا ایجاد شود . گزینه ی دیگر انتخاب گردنبندهایی با یک آویز و چند پلاک است که اشکال هندسی مختلف دارند و ظاهری خاص را به شما می بخشند .

گردنبند طلا طرح اشکال هندسی

گردنبند طلا لاکت (جیبی)

قرن هاست که ما از گردنبند طلا جیبی استفاده کرده و از داشتن عکس عزیزانمان در نزدیکی قلبمان احساس خرسندی می کنیم . این گردنبندها علاوه بر حالت نوستالژیکی که دارند،

قرن هاست که ما از گردنبندهای جیبی استفاده کرده و از داشتن عکس عزیزانمان در نزدیکی قلبمان احساس خرسندی می کنیم . این گردنبندها علاوه بر حالت نوستالژیکی که دارند، تقریبا با هر نوع لباسی قابل استفاده هستند . گردنبند جیبی بسیار مناسب دخترها بوده ، که دختران جوان می توانند در داخل آن از هر چیزی که برایشان با ارزش است همچون عکس، گلهای ریز و... محافظت کنند .

امروزه سبک های بسیار زیادی برای انتخاب گردنبند وجود دارد اما موارد ذکر شده در بالا شامل برخی از اصلی ترین و محبوب ترین ترندهای دخترانه است. این گردنبندها شخصیت شما را به نمایش می گذارند و یک لباس معمولی را برجسته می کنند.

گردنبند طلا جیبی یا لاکت

 

برای خرید گردنبند طلا می‌توانید به سایت تانیا گلد مراجعه کنید و از خریدتان لذت ببرید.

 

 

منابع:

https://taniagold.com/product/287/TA10158

https://www.borsheims.com/blog/popular-necklace-trends/

https://juliodesigns.com/blogs/news/13-trendy-necklace-styles-you-should-know-about