مروری بر جدیدترین انواع حلقه نشان و نامزدی 2021

همواره حلقه نشان و نامزدی از لحاظ طراحی و یا خریداری مورد توجه افراد به خصوص نو عروسان بوده است. نو عروس‌ها همواره تمایل دارند جدیدترین حلقه نشان و نامزدی را خریداری نمایند. از این رو، ما در این مقاله قصد داریم مروری بر جدیدترین انواع حلقه نشان و نامزدی 2021 داشته باشیم.

۱۳۹۹ دوشنبه ۲۲ دي
654 بازدید
مروری بر جدیدترین انواع حلقه نشان و نامزدی 2021

همواره انگشتر نشان و نامزدی از لحاظ طراحی و یا خریداری مورد توجه افراد به خصوص نو عروسان بوده است. نو عروس‌ها همواره تمایل دارند جدیدترین حلقه طلا و انگشتر نامزدی را خریداری نمایند. از این رو، ما در این مقاله قصد داریم مروری بر جدیدترین انواع حلقه نشان و نامزدی 2021 داشته باشیم.

 

امسال چه حلقه ی نشان و نامزدی مد می باشد ؟

امسال بیش از پیش شاهد تجلی رنگ در قالب نگین و مد شدن طلا و جواهرات درخشان هستیم .
قابل ذکر است که امسال شاهد بازگشت پر رنگ انگشتر الماس نشان و یا تک نگین تحت عنوان انگشتر سولیتر هستیم. علاوه بر این، ما قادر خواهیم بود الماس برش باگت را در کنار انگشتر سولیتر مشاهده نمائیم. امروزه سنگ‌های قیمتی اصل در مرکز توجه طراحان طلا و جواهر قرار گرفته اند . علیرغم آنکه سنگ های قیمتی هرگز از دایره ی مد خارج نمی شوند ، اما طراحان بیش از پیش بر روی اندازه و سبک ارائه شده آن‌ها متمرکز هستند. بنابراین، ابعاد و سبک ارائه سنگ قیمتی در اولویت ترند حلقه نشان و نامزدی 2021 قرار دارد.

 

مروری بر انواع ترند حلقه نشان و نامزدی 2021

به طور کلی، امسال پنج مدل حلقه نشان و نامزدی از اهمیت بالایی برخوردار هستند . طراحان مد طلا و جواهر آنچنان بر روی طراحی این پنج نوع حلقه نشان و نامزدی متمرکز شده‌اند که سایر انواع انگشتر طلا و یا حلقه‌ها چندان مورد توجه نو عروسان قرار نگرفته اند.
پنج نوع مهم از انواع ترند حلقه نشان و نامزدی 2021 عبارتند از:
▪ انگشتر با الهام از طراحی طلا و جواهرات دوره جورجیا
▪ انگشتر دارای الماس، سنگ و یا نگین رنگی
▪ انگشتر الماس نشان با برش زمردی
▪ انگشتر دارای یک رج سنگ

حال، ما در ادامه قصد داریم مروری بر انواع مدل‌های فوق داشته باشیم.

انگشتر با الهام از طراحی طلا و جواهرات دوره جورجیا

دوره جورجیا را می‌توان به دوره معرفی الماس تراش گل رز ، جواهرات مروارید نشان و طراحی خوشه‌ای نسبت داد.
این موضوع دور از انتظار نیست که مهم‌ترین انواع ترند حلقه نشان و نامزدی 2021 الهام گرفته از مد طلا و جواهرات دوره جورجیا می باشد. این طلا و جواهرات آنچنان مطرح بوده که همچنان قادر هستند تحت عنوان ترند طلا و جواهر مهم قلمداد شوند.
امسال بهترین زمان برای بازگشت به دوره جورجیا و استفاده از طلا و جواهرات سبک وینتیج است. بنابراین، اگر شما به دنبال حلقه نشان و نامزدی هستید، یک مدل کاملاً آنتیک به همراه یک الماس یا نگین در بخش میانی انتخاب کنید.
با این حال، طلا و جواهرات دوره جورجیا متشکل از مدل های متعدد از جمله طراحی شرق – غرب (وقتی سنگ قیمتی به صورت افقی بر روی بخش میانی انگشتر قرار می‌گیرد)، طراحی گلابی شکل سنگ قیمتی، طراحی مروارید به همراه دو ردیف نگین، طراحی الماس دایره ای شکل و... می‌باشد. بنابراین، شما در انتخاب حلقه نشان و نامزدی خود آزاد خواهید بود.

 

انگشتر با طرح جورجیا

انگشتر دارای الماس، سنگ و یا نگین رنگی

امسال دیگر چندان جایی برای انگشتر و یا حلقه دارای الماس یا نگین بی رنگ باز نیست. سال 2021 بهترین سال برای معرفی و مطرح شدن الماس، سنگ و یا نگین رنگی به شمار می‌رود . بنابراین، سال 2021 سالی است که انگشتر و یا حلقه دارای الماس، سنگ و نگین رنگارنگ از محبوبیت بالایی برخوردار است.
این بدان معنا نیست که ترند حلقه نشان و نامزدی 2021 متمرکز بر انواع حلقه و یا انگشتر دارای سنگ و یا نگین زرد رنگ باشد. امروز شما قادر خواهید بود شاهد انواع متعددی از حلقه نشان و نامزدی دارای نگین آبی، بنفش، صورتی و یا حتی سبز رنگ باشید.
به همین علت، اگر شما تمایل ندارید که همانند نو عروسان دیگر، اقدام به خرید انگشتر طلا دارای الماس و یا نگین بی رنگ نمائید، به سراغ این مدل انگشتر و یا حلقه بروید . با این کار شما قوانین را در هم شکسته و روح سرزنده و شادابتان را نمایان می سازید.

انگشتر دارای الماس و سنگ رنگی

 

انگشتر الماس نشان با برش زمردی

امروزه تمایل نو عروسان نسبت به خرید انگشتر نامزدی الماس نشان افزایش روزافزون یافته و اقدام به خرید انگشتر طلا با نگین مینمایند. این موضوع دلیل اصلی مطرح شدن برش‌های فنسی الماس می‌باشد. طراحان به شدت در حال برش الماس هستند تا آن را از شکل و شمایل سنتی و قدیمی خارج کرده و شکل امروزی تر به آن ببخشند. در این میان، برش الماس زمردی یکی از انواع برش به شمار رفته که جزء ترندهای حلقه نشان و نامزدی 2021 نیز هست.
برش الماس زمردی متمرکز بر الماس برش خورده مستطیل شکل با گوشه‌های بریده شده است. این نوع برش از پیچیده‌ترین و زیباترین برش‌های الماس شناخته می شود که تقارن با آن معنا می‌یابد. اگر از روبرو به این انگشتر نگاه کنید، طرح پلکانی آن مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

 

انگشتر الماس نشان با برش زمردی

انگشتر دارای یک رج سنگ

امسال شاهد ترند شدن انگشتر و یا حلقه دارای چندین الماس، سنگ و یا نگین هستیم و انگشتر طلا با مروارید بسیار محبوب شده است.

احتمالاً به دلیل حضور کم رنگ انگشتر و یا حلقه تک نگین است که مدل هایی که دارای چندین الماس، سنگ و یا نگین هستند ، درخشش بیش تری پیدا کرده اند.
انگشتر دارای یک رج سنگ معمولاً متشکل از سنگ‌های متعدد، ظریف و ریز می‌باشد. حال اگر شما بر این تصور هستید که این مدل چندان به روز نیست، از برش‌های الماس گرد، گلابی شکل، زمردی و باگت کمک بگیرید.

انگشتر دارای یک رج سنگ

 

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

مروری بر مهم‌ترین ترندهای نیمست طلا

انگشتر بند انگشتی

مروری بر انواع ترند گردنبند طلا 2020

 

«با ذکر منبع، کپی این مطلب بلامانع است»