مروری بر ترندهای انگشتر طلا مردانه لاکچری در سال ۲۰۲۱

در سال 2021 انگشتر طلا مردانه به یکی از اکسسوری هایی ترند مبدل شده است . با ما همراه باشید تا با خاص ترین مدل‌های انگشتر مردانه در سال جاری آشنا شوید .

۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت
1020 بازدید
مروری بر ترندهای انگشتر طلا مردانه لاکچری در سال ۲۰۲۱

در این متن ما به معرفی جدیدترین انواع مدل های انگشتر طلا مردانه لاکچری که در سال 2021 ترند شده اند پرداخته ایم ، زیرا در سال 2021 انگشتر طلا مردانه به یکی از اکسسوری هایی ترند مبدل شده است . با ما همراه باشید تا با خاص ترین مدل‌های انگشتر مردانه در سال جاری آشنا شوید .

امسال انگشتر مردانه به یکی از مدل های محبوب اکسسوری در میان آقایان تبدیل شده است ، به عبارت دیگر می‌توان گفت استفاده از انگشترها برای آقایان دوباره مد شده است . انگشترها یکی از انواع جواهرات شناخته شده هستند که با پیوند زناشویی نیز در ارتباط می باشند و نشان دهنده ی استایل، سبک پوشش و میزان ثروت و دارایی افراد هستند. ترند بودن انگشتر طلای مردانه لاکچری باعث شده است تا صنعت طلا و جواهرات مدل های مختلفی از آن را طراحی و ارائه دهد. تنوع مدل‌های انگشتر مردانه بسیار زیاد است به طوری که شناخت همه ی مدل های آن کار دشوار و زمان بری است ، بنابراین امیدواریم با معرفی مدل های انگشتر که امسال ترند شده اند ، بتوانیم در انتخاب انگشتر مناسب شما را یاری رسانیم .

 

▪️ انگشتر طلا مردانه با بافت ترک خورده

 

اگر شما به دنبال یک انگشتر طلا مردانه لاکچری هستید مدل بافت ترک خورده انتخاب بسیار مناسبی است این مدل انگشتر در سال 2021 به عنوان یکی از محبوبترین حلقه های ازدواج و نامزدی مردانه مطرح گردیده است .
جذابیت طراحی انگشتر مردانه مدل بافت ترک خورده را می‌توان به خاطر طراحی بافت مانند و ظاهر نامتقارن آن دانست شما به محض مشاهده ی این مدل حلقه به یاد سطح ناهموار خواهید افتاد و در واقع با مشاهده طرح حلقه بافت ترک خورده متوجه خواهید شد که چگونه طراح توانسته است با الهام گرفتن از گرمای ابدی بیابان های موهاوی و معادل سازی آن با گرمای عشق زوج ها چنین عنصری را خلق کند.

 

انگشتر مردانه با بافت ترک خورده

 

▪️ انگشتر طلا مردانه حکاکی شده مدل حکاکی شده فلش

 

یکی دیگر از مدل های انگشتر طلا مردانه لاکچری مدل حکاکی شده فلش می باشد ، ممکن است ظاهر این انگشتر مردانه ساده به نظر برسد اما طراحی حکاکی شده آن باعث شده است تا بتوانید بدون آن که نگران از مد افتادن این انگشتر باشید از این مدل به عنوان حلقه ی ازدواج و نامزدی مردانه استفاده کنید.
انگشتر مردانه فوق با نام مدل حکاکی شده استخوانی نیز مطرح شده است این مدل انگشتر در سه رنگ طلایی ، رزگلد و سفید موجود و قابل استفاده می‌باشد.

 

انگشتر مردانه حکاکی شده مدل حکاکی شده فلش


▪️ انگشتر طلا مردانه مدل توتیای دریایی

 

امسال مدل های نامتقارن انگشتر مردانه بسیار ترند شده اند ، شما در سال 2021 انواع متعددی از مدل های انگشتر طلا مردانه لاکچری را مشاهده خواهید کرد که دارای بافت ناهموار و طرح های نامتقارن هستند.
اکنون با مشاهده مدل توتیای دریایی متوجه خواهید شد که این انگشتر مردانه از ترند های سال 2021 است. مدل توتیای دریایی تداعی گر استایل بوهو (ساحلی) می باشد به همین دلیل طراح این انگشتر "لورن ولف" نام این مدل انگشتر را "توتیای دریایی طلایی" گذاشته است . بافت ناهموار انگشتر توتیای دریایی به خوبی مشهود می باشد و این مدل انگشتر بیشتر بین افرادی که به مدل‌های خاص تر علاقه مند هستند محبوبیت دارد.

 

انگشتر مردانه مدل توتیای دریایی

 

▪️ انگشتر طلا مردانه مدل بافت پوست درخت

 

طراحی انگشتر طلا مردانه فوق با الهام گرفتن از بافت پوست درخت صورت گرفته است و به همین دلیل این انگشتر ناهموار و نامتقارن به نظر می‌رسد. انگشتر مردانه مدل پوست درختی جزء ترندهای انگشتر طلا مردانه لاکچری در سال 2021 به شمار می رود.
این مدل انگشتر به سفارش هنرمندی از اسنوهومیش واشینگتن با الهام گرفتن از طبیعت پوست درخت طراحی شده است و به عنوان یک حلقه ازدواج و نامزدی مردانه در سال جاری مورد استفاده می‌ گردد .

 

انگشتر مردانه مدل بافت پوست درخت

 

▪️ انگشتر طلا مردانه مدل مربع شکل

 

انگشتر طلا مردانه مدل مربع توسط دورون مراو، طراح مستعد اسرائیلی طراحی و ساخته شده است ، پس از مروری بر آثار دورون مراو متوجه خواهید شد که سبک طراحی او بسیار خاص و منحصر به فرد است.
انگشتر طلا مدل مربع متشکل از یک رینگ مکعب مربع بوده ، که سنگ عقیق مربع شکل کوچکی روی آن قرار گرفته است بنابراین سنگ عقیق طراحی ساده ی این انگشتر را تکمیل و خاص می‌کند.

 

 انگشتر مردانه مدل مربع شکل

 

▪️ انگشتر طلا مردانه مدل روستیک با بافت ناموزون

 

انگشتر طلا مردانه روستیک با سطح ناموزون یکی از انواع مدل‌های ترند شده در سال 2021 به شمار می رود . حکاکی اسم و یا عبارت می‌تواند این انگشتر را خاص تر کند. خیلی ها تصور می کنند که طراحی این انگشتر بسیار ساده بوده ، ولی طراحی ناموزون آن نیازمند مهارت های بسیار زیاد یک طراح می باشد.

 

 انگشتر مردانه مدل روستیک با بافت ناموزون

 

 

منابع

https://www.loveandlavender.com/unique-mens-wedding-bands/
https://www.menstylists.com/mens-rings/

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر تانیاگلد:

طلای 18 عیار یعنی چه؟

نکات ضروری در خرید طلای دست دوم

نحوه ی پاک کردن اثر خراشیدگی از روی طلا ؛ چگونه می توان اثر خراشیدگی را از روی طلا پاک کرد؟